Titanium TV Apk Android Uygulaması

Ekleyen

Titanium TV Apk Android Uygulaması

TV şovları her geçen gün daha da artıyor ve hedef kitlesini daha da genişletiyor. Günümüzde neredeyse filmler ile ve diziler ile başa baş rekabet edecek kadar popüler hale geldiler.

Eğer siz de bir TV şov fanı iseniz; Titanium TV apk tam size göre. Bu uygulama sayesinde en beğendiğiniz TV şovlarını canlı izleyebilirsiniz.

Uygulamada herhangi bir gizli maliyet veya içerik satın alma işlemi yok ve tamamen ücretsiz bir uygulama. Uygulamada dilediğiniz zaman bulabileceğiniz TV şovları mevcut.

Olmadığında ise geriye dönük yayınları ve özetleri bulabilir, en popüler TV şovlarını ise kayıtlardan izleyebilirsiniz. Dilerseniz, bu uygulamayı aynı zamanda Dünya’daki en çok izlenen TV kanallarını izlemek için de kullanabilirsiniz.

Titanium TV Nasıl Bir Uygulama?

Oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen ve takdir gören Titanium TV, sizin için de harika deneyimler sağlayacak mükemmel bir TV şov ve canlı TV uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde özellikle Asya ve Amerika’daki canlı TV şovlarını izleyebilirsiniz. Her ne kadar bizimle aynı saat dilimlerinde olmasa da canlı izlemek kadar keyifli hiçbir şey olamaz!

Tabii ki bu Dünya’nın sonu değil. Çünkü daha sonra izleyebileceğiniz bu TV şovları, ayrı bir kategoride sizleri bekliyor olacak ve dilediğiniz zaman o TV şovlarını baştan veya kaldığınız yerden devam ederek izleyebilirsiniz.

TV Şovları ve Canlı TV Bir Arada

Uygulama sayesinde sadece Dünya’nın seçkin TV şovlarını izlemeyeceksiniz. Aynı zamanda dilediğiniz TV kanalını da canlı takip edebilirsiniz. Dünya’daki popüler TV kanallarını buradan canlı ve HD kalitesinde izlemek, sizin için harika bir deneyim olacak.

Aynı zamanda dilerseniz uygulamadaki diğer popüler video ve müzikleri de izleyebilirsiniz. Kısacası bu uygulama her yönü ile beklentilerinizi sonuna kadar karşılamaya değer!

Gün Başlamadan İzleme Programlayıcısını Aktif Edebilirsiniz

Günde ne kadar izleyeceğinizi, hangi kanalları aktif edeceğinizi, hangi programlar başlamadan önce bildirim almak istediğinizi ve daha birçok şey için programlayıcıyı aktif edebilirsiniz.

Bu sayede, dilediğiniz TV şovu veya canlı program başlamadan bir süre önce bildirim ile uyarılacak ve keyifli TV deneyimi yaşamanız için önden hazırlığınızı yapmanızı sağlayacak.

Kendi Favori Dünyanızı Oluşturun

Dilerseniz uygulamada sadece belirli ülkeler, belirli kanallar ve belirli programlar tercih edilebilir. Bunun için profilinizdeki sekmeleri yöneterek bunu ayarlayabilir ve kendi TV Dünya’nızı oluşturabilirsiniz. Sadece istediğiniz kanalları izlemek daha keyifli olacaktır.

Nasıl Yüklerim?

Aşağıda yer alan .apk klasörünü açın ve Android cihazınıza yükleyin. Yükleme işlemi bittikten sonra tüm adımları Skip ile geçin ve profil sayfasında dilediğiniz noktaları tik atarak doldurun.

Ardından, panel karşınıza gelecek ve burada sözleşmeyi okudum kabul ediyorum kısmını tik atarak geçin ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu belirtin. Artık titanium tv uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dosya Adı: titanyum-tv-v513.abk
Kategori: Spor
Versiyon: v6
Paylaşan: Galip
Güncellenme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 9M
Geliştirici: Titanium TV
Dil: İngilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış