Reality TV 2022 Mobil son sürüm yükle POPULER!

Ekleyen

Reality TV 2022 Mobil son sürüm yükle

Reality TV Apk 2022 uygulamasını ücretsiz indirme platformu.

Hayalinizdeki mükemmel geyik muhabbetleri, laf cambazlığı, hazır cevaplık ve kısacası reality adına ne ararsanız bu uygulamada bulabilirsiniz. Üstelik yerli ve yabancı kanalları da buradan izleyebilir onlarca farklı ülkeden yüzlerce kanalı izleyebilirsiniz.

Reality TV Apk Nasıl Bir Uygulama?

Reality TV Apk, güncel ve sosyal dünyaya ait tüm herşeyi tüm çıplaklığı ile takip etmenizi sağlayan harika bir uygulama. Bu uygulama sayesinde TV kanallarını izleyebilir ve tüm yayın akışını takip edebilirsiniz.

Üstelik bu yayınların saatini bildirim olarak da alabilirsiniz. Takip ettiğiniz film veya dizi, beklediğiniz maçlar…

Kısacası bu uygulama sayesinde yaşama dair tüm güncel Tv dedikodularını takip edebileceksiniz. Takip etmekten çekinmeyin.

Uygulamada aynı zamanda size en yakın yerleri, kafeleri, restoranları, eğlence merkezlerini de görebilir ve en yakın mağazaların ziyaret saatlerini inceleyebilirsiniz. Mekanlar, insanlar ve eşyalar hakkındaki tüm reality özlü haber yayınlarını da bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Takip Ettiğiniz TV Kanallarını Buradan da Takip Etme Keyfi

Sürekli olarak takip ettiğiniz TV kanallarını bu uygulama sayesinde de online olarak takip edebilirsiniz. Programınızın veya dizinizin kaçmasından endişeleniyorsanız artık bu endişenizi bir köşeye bırakın ve harika T izleme keyfine tanıklık edin.

Belgesel, haber, eğlence, magazin, dini veya eğitim kanalları. Dilediğiniz kanalı tıklamanız yeterli.

Dilerseniz evde, iş yerinde veya arabada. Her nerede isterseniz, uygulamayı akıllı cihazınızda açarak hemen izleyebilir ve dilediğiniz zaman bildirimleri kapatarak uygulamadan tamamı ile çıkabilirsiniz.

Tüm Kategorilerde Dizi ve Film

Dünya’nın en seçkin filmleri ve en çok izlenen dizileri ile takip ettiğiniz yerel dizi ve filmleri de buradan bulabilirsiniz. Aynı zamanda ABD’nin 2022 reality dünyasını da buradan keşfedebilir ve bu komik anlara canlı olarak eşlik edebilirsiniz.

Farklı ülkelere ait yayınları da canlı olarak bu uygulama üzerinden takip etme heyecanını yaşayacaksınız.

Takip ettiğiniz film veya dizlerin başlama saatinden önce size haber verilmesini isterseniz, uygulama içerisindeki ayarlar kısmından bunu yapabilir ve daha film veya diziniz başlamadan önce size uyarı mesajı gelecektir.

Nasıl Yüklerim?

Aşağıdaki .apk dosyasını açınız ve akıllı cihazınıza yükleyiniz. Açılan alanda, yükleme başlamadan önce size bazı giriş bilgileri soracak bunları giriniz. Ardından sözleşme metni sunulacak ve bunun da ilgili kutucuklarını tıklayarak izinleri veriniz. Sosyal platformlardan takip edip etmemek istediğinize dair bilgilendirmeyi geçiniz.

Ardından önünüze pop-up’lar gelebilir. Bunları da geçtikten sonra uygulamaya artık girebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dosya Adı: realitytv-v105.abk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v6.4
Paylaşan: Galip
Güncellenme Tarihi: 01-01-2022
Boyut: 6,1M
Geliştirici: reality tv
Dil: ingilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
9.4/10
iOS için olanı
10.03.20
İncelemeniz
iOS için olanı hakkında bilgi, kurulum lazım
Devamını Göster
48 kişi bu yorumu faydalı buldu
Film tv izle indir
27.02.20
İncelemeniz
Güzel uygulama teşekkür ediyorum
Devamını Göster
13 kişi bu yorumu faydalı buldu
Muazzam
25.03.20
İncelemeniz
Muhtesem bir uygulama
Devamını Göster
9 kişi bu yorumu faydalı buldu
Tesekkurler
28.03.20
İncelemeniz
Çok güzel olmus
Devamını Göster
6 kişi bu yorumu faydalı buldu
Seç dinle MÜZİK TABLETİMDE
13.05.20
İncelemeniz
Reality tv indirdim 2 tane cihazımda var
1 cep sec dinle müziğin listesi önceleri bu cihazımda ilerlemiyor açılmıyordu daha fazla yükle diye bir yazı ekrana geldi şimdi açılıyor gm5 plus d 8.00 oreo androit
2 vt10 e seg vestel marka bir tablet şu an bu 4.4.2 android i olan bu cihazda seç dinle müziğin listesi ilerlemiyor açılmıyor sanırım bir güncelleme oldu TTELEFONLARDA SEÇ DİNLE MÜZİK AÇILIYOR
AMMA TABLETLERDE SEÇ DİNLE MÜZİĞİN LİSTESİ AÇILMIYOR
Devamını Göster
5 kişi bu yorumu faydalı buldu
Reality tv uygulaması içerinde çalışmayan içerikler var
04.08.20
İncelemeniz
Bu uygulama gayet güzel ama içesinde çalışmayan içerikler var mesala seç dinle müzik listesi açılmıyor TABLETİMDE VT10 E ANDROİD 4.4.2 Açılmıyor bu seç dinle müzik listesi ilerlemiyor örneğin ilk tahmini 10 sanatçıyı görüyorum diğer listeyi açamayırum ayrıca sinema web tv kanallarıda 4.4.2 tabletlere senkronize edilmeli tarayıcınız bunu oynatmaya uyumlu değil diyor web tv lerde eski karıncalı tv ler gibi oluyor ayrıca sd yayınlarda androidi düşük cihazlara senkronize edilmeli
Devamını Göster
2 kişi bu yorumu faydalı buldu
Güzel bir
02.06.20
İncelemeniz
güzel bir uygulama emeğe sağlık
Devamını Göster
3 kişi bu yorumu faydalı buldu
Can
20.01.21
İncelemeniz
Çok güzel
Devamını Göster
0 kişi bu yorumu faydalı buldu
teşekkür mesajı
04.01.21
İncelemeniz
reality tv yi zor bulduk teşekkür ederiz
Devamını Göster
0 kişi bu yorumu faydalı buldu