Proton TV Android Apk

Ekleyen

Proton TV Android Apk

Proton TV, benzer televizyon izleme uygulamaları arasında en kullanışlı ve en güvenilir olanlardan biridir. Televizyon izleme programlarının bazıları indirme işlemi için üyelik isterken bazıları da ücretli olarak bu hizmeti vermektedir.

Proton TV Apk, ücretsiz bir uygulama olup indirme ya da kurulum esnasında kayıt zorunluluğu getirmemektedir.

PROGRAMIN ÖZELLİKLERİ

  • Yerli ve yabancı tüm kanallar: Spordan belgesele, haber kanallarından eğlence kanallarına, çocuk kanallarından müzik kanallarına kadar çok sayıda farklı kanalın yer aldığı Proton TV’de seçim yapmak için oldukça fazla seçeneğe sahipsiniz. Yerli ve yabancı dizileri, filmleri, tartışma programlarını ve farklı tarzdaki tüm yayınları Proton TV ile izleyebilirsiniz.
  • Takılma ya da kapanma sorunu olmadan izleme keyfi: Hangi kanalı açarsanız açın tüm yayınları problemsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. İnternet altyapınızın izin verdiği ölçüde yayınları SD ya da HD kalitesinde açabilirsiniz. Bağlantınız kuvvetliyse yayınları HD olarak, güçlü bir internet bağlantınız yoksa yayınları SD olarak kesintisiz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Kolay kurulum, hızlı yüklenme: Uygulamanın boyutu çok küçüktür. Bu sayede indirme işlemi yaptığınız cihazlarda çok yer kaplamaz, hızlı bir şekilde yüklenir. Kurulumu da hızlı bir şekilde gerçekleşir. Diğer programların çalışmasını aksatmaz, arka planda ağırlaşmaya neden olmaz.
  • Kullanıcı dostu: Menüler oldukça sade bir şekilde ayarlanmıştır. İzleyeceğiniz kanalı bulmanız için karmaşık menüler arasında dolaşmanız gerekmez. Kanallar listelenmiş bir şekilde uygulamada sıralanmıştır. Ayrıca arama seçeneği sayesinde yayın ismini yazarak hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz.
  • Telefonda ve diğer cihazlarda açılabilme özelliği: Android ya da iOS işletim sistemli telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda programı açabilirsiniz. Akıllı telefonlarda uygulamanın açılması için ek bir program gerekmez, fakat bilgisayarda Proton TV’yi çalıştırmak için emülatör kurulması gereklidir.
  • Yeni çıkan yayınlar anında uygulamada: Uygulamada popüler programları, yeni çıkan filmler ve dizileri bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı film ve dizi arşivlerinin yanı sıra altyazılı ya da Türkçe Dublaj seçenekli yayınları listeleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz, kayıt yaptırmadan indirme fırsatı: Programı tam kapasite ile kullanmak için kayıt yaptırmaya ya da ücret ödemeye gerek yoktur. Benzer bazı uygulamalarda tüm özellikler aktif değildir ve bazı kanalları izleyebilmek için kısıtlamalar getirilmiştir. Proton TV yazılımında her kanalı kesintisiz olarak ve kişisel bilgilerinizi vermeye gerek duymadan izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak farklı türlerdeki yayınları izlemek için güvenle kullanabileceğiniz bir program olan Proton TV, ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. iOS ve Pc versiyonu henüz çıkmamıştır. Pek çok avantajı olan uygulamayı indirerek siz de çeşitli kategorilere ayrılmış yayınları sorunsuz izleyebilirsiniz.

Dosya Adı: proton-tv-v53.abk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v3.4
Paylaşan: Galip
Güncellenme Tarihi: 01-27-2021
Boyut: 30M
Geliştirici: Proton tv
Dil: İngilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
10.0/10
android ve ios 2020
08.02.20
İncelemeniz
Program çalışması güzel. 2020 güncel versiyonu ne zaman çıkacak android ve ios için
Devamını Göster
8 kişi bu yorumu faydalı buldu
teşekkür tvapkindir
09.05.20
İncelemeniz
uygulama gayet akıcı teşekkür ediyırum
Devamını Göster
8 kişi bu yorumu faydalı buldu
Film
17.09.20
İncelemeniz
Android box da kullanıyorum ama filmler arada geç açılıyor
Devamını Göster
3 kişi bu yorumu faydalı buldu