Limitsiz TV

Ekleyen

Limitsiz TV

Spordan yerli ve yabancı dizilere kadar pek çok kanalı izleme imkanı sunan Limitsiz TV kesintisiz ve donmayan yayınların keyfini yaşayabilirsiniz.

Dünyadaki tüm spor kanallarının yanı sıra ulusal kanallar, belgesel kanalları, sinema kanalları, yetişkin kanallar, yabancı ve yerli kanallar, dizi ve film kanalları gibi çok sayıda farklı kategorideki kanala ulaşabilirsiniz.

2500’DEN FAZLA KANAL VE DİZİ LİMİTSİZ TV’DE

Yerli ve yabancı tüm kanallara ücretsiz olarak Limitsiz TV Apk ile ulaşabilirsiniz. Uygulamada VİP kanallar ücretli olup diğer bütün kanalları hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

İnternet hızınıza ve internetinizin kalitesine bağlı olarak SD, HD, FHD, 4K ya da 3D yayınları kesintisiz ve donmadan seyredebilirsiniz. İnternet hızınız düşükse SD yayınlar tam size göredir. Daha güçlü bağlantısı olanlar HD yayınları ve 3D programları rahatça takip edebilirler.

DİLEDİĞİNİZ YERDE DİLEDİĞİNİZ CİHAZLA TV İZLEYİN

İster iOS ya da Android işletim sistemli telefonlara, tabletlere; isterseniz masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlara uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Basit arayüzü sayesinde programın kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Sade menüler arasında dilediğiniz kanalı bulabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Konularına göre kategorilere ayrılmış kanallardan takip ettiklerinizi seçebilir ve izlemek istediğiniz kanallardaki yayınlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kanal listelerinin yanı sıra yayın akışlarının da yer aldığı yazılımda favorilerinize göre seçimler yapabilirsiniz.

Farklı cihazlardan her türlü kanalı izlemeye imkan sağlayan LimitsizTV Apk uygulamasını şimdiye kadar 750 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Kullanıcılardan gelen yorumlar doğrultusunda uygulamada devamlı güncellemeler yapılmakta ve kaliteli yayınlar sunulmaktadır.

Sonuç olarak spordan sanata, farklı kategorilerdeki yerli ya da yabancı çok sayıdaki kanala ücretsiz olarak Limitsiz TV ile ulaşabilirsiniz. Her kullanıcı kendi ilgi alanına göre listelenmiş programlara bakabilir ve 2500’den fazla kanal arasından tercihini yapabilir.

Dosya Adı: limitsiz-tv-v5013.abk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v2.3.6
Paylaşan: Galip
Güncellenme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 4.6M
Geliştirici: Limitsiz TV
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: ücretsiz
10.0/10
maç izlemee tv apk
25.01.20
İncelemeniz
Merhaba hocam Android canlı TV uygulamam var. İçinde Spor sinema belgesel film dizi birçok içerik var.
Devamını Göster
6 kişi bu yorumu faydalı buldu