Exxen TV ÖNE ÇIKAN

Ekleyen

Exxen TV

Acun Ilıca ile ismini duyuran Exxen TV, her yaştan izleyiciye hitap eden yayınlar yapmaktadır. Yerli ve yabancı filmlerden dizilere, belgesellerden yarışma programlarına kadar pek çok yayının izlenebildiği uygulamayı paylaştığımız bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Çok sayıda yeni ve benzersiz içeriğin bulunduğu kanalları izlemek için Exxen TV apk indirmeniz yeterlidir. İlk bir hafta ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamayı, bir hafta sonrasında reklamlı ya da reklamsız seçenek olacak şekilde ödemenizi yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz.

EXXEN TV APK ÖZELLİKLERİ

  • Özgün yayınlar, ilginç programlar: Ödüllü oyuncular, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya fenomenleri ve çok sevilen Youtuber’ların bulunduğu orijinal içeriklere Exxen TV apk indirerek ulaşabilirsiniz. Kirli Çamaşırlar, Kral Şakir Mikrop Avcıları, Vahşi Şeyler, O Adam Oldun Mu? Ve Figth Clup 11 Dövüşçü 1 Evde gibi çok sevilen programları Exxen TV’ye üye olarak izleyebilirsiniz.
  • Her yerden kolayca erişim: Uygulamayı indirdikten sonra dilerseniz cep telefonundan dilerseniz bilgisayardan ya da internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan dizileri, programları, yarışmaları, şovları, belgeselleri, çizgi dizi ve filmleri açabilirsiniz.
  • Farklı cihazlardan sorunsuz erişim: Tablet ve telefonlarına uygulamayı indirmek isteyenlerin Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazları olmalıdır. Bu cihazların dışında herhangi bir emülatöre ihtiyaç duyulmaksızın masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve akıllı televizyonlardan Exxen TV izlenebilir. İşte Bu Benim Masalım gibi dizileri, Alper Rende ile Kaçış gibi çok ses getiren programları ve Cadde Cadde İstanbul gibi belgeselleri yalnızca Exxen TV’de seyredebilirsiniz.
  • Reklamlı ya da reklamsız kullanım: Uygulamayı indirdikten sonra üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra ilk 7 gün hiçbir ücret ödemeden programları izlemeniz mümkündür. Ancak 7 günlük sürenin ardından reklamlı ya da reklamsız üyelik paketlerinden birine geçmeniz gerekir. Reklamlı paket reklamsız pakete göre daha

1 Ocak 2021 tarihinde yayın yapmaya başlayan Exxen TV’nin son güncellemesi 22 Ocak 2021’de yapıldı. 500 binden fazla kişinin indirdiği uygulamanın boyutu 17 megabayttır. Android telefon kullanıcıları uygulamayı kullanabilmek için 5.0 ve üzeri cihazlara sahip olmalıdırlar.

Exxen Dijital Yayıncılık’ın geliştirdiği ve piyasaya sunduğu dijital platform, Netflix ve Blu TV gibi platformlarla aynı mantıkta çalışan ve bu platformlara rakip olarak gelen medya hizmetleri sağlayıcısıdır.

Sonuç olarak Exxen TV apk indirmek için paylaştığımız bağlantı adresini kullanabilir ve kısa süre içinde telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Exxen TV uygulaması, versiyonu uygun olan ve internet bağlantısı olan tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer bağlantınız zayıfsa yayınlarda kesilme ya da donma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Dosya Adı: exxen-tvapkindir.apk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v1.0.2
Paylaşan: Galip
Güncellenme Tarihi: 02-14-2021
Boyut: 17M
Geliştirici: Exxen
Dil: Türkçe
Sistem: Android 5 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

ios için App Store

Android için Google Play

 
Henüz bir değerlendirme yapılmamış